Klienci biznesowi

Mam duże zaufanie do wiedzy i umiejętności Mikołaja. Jego podejście i sposób pracy bardzo mi odpowiadają. Współpracę z Mikołajem polecam osobom, którym zależy na przemyślanych rozwiązaniach i wymiernych efektach.

Piotr Janiec, Członek Zarządu Lisner Spółka z o.o.

Spotkania z Mikołajem mają siłę zmieniania ludzi. Polecam.

Maria Magdalena Kwiatkiewicz, Prezes Yes Sp. z o.o.

Współpraca z Mikołajem Koterskim to połączenie wiedzy z konkretnymi rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb. Wdrożone działania szybko przekładają się na widoczne i trwale efekty.

Justyna Bartoszek, HR Manager, H&M Logistics

Pan Mikołaj Koterski był współautorem jednego z większych przedsięwzięć rozwojowych w Siłach Sprzedaży Imperial Tobacco Polska S.A, które dotyczyło budowania relacji w punktach sprzedaży. Prowadził wszystkie moduły szkoleniowe typu „classroom”, a także uczestniczył w opracowaniu i wdrożeniu modułów terenowych typu „on-the-job”. Z punktu widzenia organizacji sprzedażowej liczącej ponad 200 osób trwający prawie rok program zakończył się sukcesem mierzalnym danymi sprzedażowymi w zakresie dystrybucji naszych produktów.

Tomasz Jabłoński HR Business Partner Sales&Marketing Poland HR Function Imperial Tobacco Polska S.A.

Studenci

Zajęcia z Mikołajem to konkretna wiedza i spotkanie z mocną, inspirującą osobowością. To zestaw skutecznych narzędzi, metod i spostrzeżeń. Gorąco polecam każdemu, kto chce dla siebie lub z potrzeby wspierania innych odnaleźć dający radość i satysfakcję sposób na codzienność, związek, pracę i inne sfery życia. Zadziwiająco skutecznie działa w organizacji, odczuwalnie poprawiając jej efektywność. Sprawdziłam.

Aleksandra Chinalska-Zaleśna, przedsiębiorca

Moim marzeniem jest stworzenie organizacji opartej na relacjach, partnerstwie i współodpowiedzialności. Mikołaj pokazał mi niezwykle przydatne metody i narzędzia, dzięki którym codziennie jestem bliżej realizacji mojego celu.

Łukasz Janus, Grupa Nomax

Mikołaj proponuje konkretne i praktyczne rozwiązania. Inspiruje. Udziela wartościowych informacji zwrotnych. Szczerze polecam udział w zajęciach.

Justyna Pertman, specjalista HR

Szczególnie cenię sobie zajęcia z Mikołajem, na których ważniejsze jest krytyczne myślenie i eksplorowanie, niż trzymanie się schematów, zapamiętywanie regułek i cytowanie teorii.

Marcin Fober trener sprzedaży i coach w Unilever

Trenerzy i zawodnicy

Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że współpraca z Mikołajem Koterskim pomogła mi rozwinąć skuteczność trenerską, a moim zawodnikom sięgać po tytuły mistrzów Polski, Europy i świata. Współpracę polecam każdemu trenerowi i zawodnikowi.

Andrzej Bartosiewicz, trener Taekwondo Szakal Jeżyce

Współpraca z Mikołajem daje mi pewność, że podczas treningu i walki moje myśli i działania są ukierunkowane wyłącznie na zwycięstwo. Polecam.

Karol Bedorf, Mistrz Federacji KSW

Po każdym spotkaniu z Mikołajem dokładnie wiem, co mam robić.
Robię to i to działa. Tak było też w Rio.

Monika Michalik, medalistka Olimpiady Rio 2016